Reclamație - [H]Helsing.

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
Loren
Registered for: 9 months
Status:
Rasa: Shaman

Nick-ul tău: Loren
Nick-ul celui acuzat: [H]Helsing
Detalii despre ce s-a întâmplat: Deci, eu și Moan înjuram în Map1 și ne-a dat mute 15 minute, nu spun că nu meritam, dar trebuia să-i dea mute și lui Vat3R, deoarece și el a înjurat, nu doar noi. Ba chiar el a început. Mi-a dat doar mie și lui Moan mute iar pe el l-a lăsat să scape cu basma curată, nu merge așa. Am sentimentul că el favorizează jucătorii, din moment ce doar mie și lui Moan ne-a dat mute și lui nu. Îți recomand niște ochelari, dacă nu vezi bine tot chat-ul. Sper să se ia măsuri, mulțumesc!

Atribuții și obligații staff!
1. Nu ai voie să favorizezi anumiți playeri din anumite motive! Fii corect față de toți!
2. Nu ai voie să folosești comenzile într-un mod abuziv care ar afecta jocul!

Dovezi: https://imgur.com/a/6gpCLCJ
Helsing
Status:

Si Vat3R a primit mute nu doar voi... daca nu sunteti atenti ..nu am ce sa va fac..
Imagine
Eyrie
Status:

Helsing scrie:
Lun Ian 06, 2020 7:04 pm
Si Vat3R a primit mute nu doar voi... daca nu sunteti atenti ..nu am ce sa va fac..
Îmi pare rău că mă bag în această reclamaţie, dar de ce oare i-ai dat mute? Pentru că ai vrut? :)))) Nu, domnule.

Imagine

Se pare că nu eşti pregătit pentru această funcţie, sau probabil faci preferinţe. Eu refuz să joc dacă găsesc asemenea Helperi pe server. Eu zic să mai citeşti şi o dată chat-ul, poate îţi dai seama ce ai greşit.
Imagine Imagine Imagine
Loren
Status:

Helsing scrie:
Lun Ian 06, 2020 7:04 pm

Nu prea cred. Nu a primit, unde e dovada? Să-nțeleg că nu ai. Pentru fiecare mute pentru care îl dai trebuie să ai dovezi, de asemenea și pentru avertismente.
Aștept dovezile unde a primit și el mute, sunt chiar curioasă, eu am văzut că după ce am luat mute eu și Moan, el încă ne jignea pe chat. După cum am spus, dovezile le ai în față, n-ai decât să încerci să ocolești subiectul, greșeala este greșeală, domnișorule.
Helsing
Status:

vi sa explicat de majoritatea din staff ca a fost totul pe buna dreptate... dupa a-ti sarit toti in capul nostru celor on din staff..
astept decizia lu-i catalin.
Imagine
Loren
Status:

Helsing scrie:
Lun Ian 06, 2020 8:09 pm
vi sa explicat de majoritatea din staff ca a fost totul pe buna dreptate... dupa a-ti sarit toti in capul nostru celor on din staff..
astept decizia lu-i catalin.
Dovezi n-ai, dar nici să scrii corect nu știi? Limba Română e dușmanul tău numărul 1 presupun.
Aștept dovezile, degeaba o dai la întors. Ești conștient că dacă nu se ia măsuri asupra ta,
eu și prietenii mei nu mai jucăm pe un server cu asemenea oameni incapabili în staff ca tine?

Îți recomand să nu mai stai în map1 și să dai sancțiuni, dacă nu le dai corect și le fiecare pe merit.
Helsing
Status:

tot voi veniti cu injurii la adresa celor din staff.... tot eu sunt incapabil cand va calmez printr-un mute?.. am zis ca astept decizia lui catalin.
Imagine
Loren
Status:

Nu cred că am înjurat nicăieri staff-ul. Faptul că te-am făcut incapabil nu este înjurătură, este părerea mea despre tine și despre modul tău de acționare.
Dacă dădeai mute egal și bineînțeles la toți pe merit, nu se ajungea la reclamație. Nu este vina mea că tu nu te uiți și nu gândești înainte de a acționa.
Nici dovezi nu ai, aștepți să te scoată Cătălin din asta.
Helsing
Status:

https://imgur.com/a/CQo4Iz2 cand am vorbit cu catalin ;)
Imagine
Vance ~ Lux ~ LGD
Status:

A primit si vat3r mute.
Ultima oară modificat Lun Ian 06, 2020 8:46 pm de către Vance ~ Lux ~ LGD, modificat 1 dată în total.
Încuiat