Reclamație [H]Federico & [H]Alex

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
IoanaCuvliuc
Registered for: 8 months
Status:

Intradevar cei 2 au procedat GRESIT ! Dandu va doar 15 min! Sincer sunteti foarte nesimtiti [ ce ce folosesc un limbaj ne adecvat ] va face mai smecheri acest LIMBAJ?
Cei 2 si au facut treaba foarte Bine , din punctul meu de vedere ! Daca ar fi dat unuia 15 unuia 10 sau mai putin , ati fi spus ca favorizeaza ! Pe striga din ce stiu eu se dau doar anunturi , si se pun intrebari ! Nu se adreseaza insulte sau se face CIRC IEFTIN ! Daca voiati schimb de replici foloseati PM ! Dar asa.... ati vrut doar circ de care suntem cam satui ! Pe langa asta V au zis de 2 ori FRATILOR sa va POTOLITI ! !! Dupa cum a spus a spus si Rasthel ..... ar trebuii innasprite masurile pentru asa cv !
IoanaCuvliuc
Status:

Sunny scrie:
Dum Ian 12, 2020 2:17 pm
Pro, nu scrie nicăieri în regulament că nu au voie să vorbească pe strigă :P
Ca tot vorbeam de circ IEFTIN ! Iata DOVADA .... Cred ca asta spune Tot ! Inca o data Felicitari celor 2 Helperi !

TOT RESPECTUL PT fEDERICO SI ALEX !! Desi , au fost prea indulgenti cu ei ...Dupa parerea mea !
IoanaCuvliuc
Status:

Sabau scrie:
Dum Ian 12, 2020 2:32 pm
Fraților și dragi părinți, că văd că uni mă faceți copil, nu necesită să ne luăm în d-astea copilării și prosti, că nu îi loc cu șeful vostru, no hate, șef în continuare știți bine, dar care-i chestia în regulament nu scrie niciunde că eu nu pot vorbi pe strigă, am vorbit urât, sancționează-mă pentru limbaj vulgar, dar nu-mi spui tu mie frate că nu pot să vorbesc pe strigă, părerea voastră egal cu zero, aștept părearea unui membru staff superior helperilor, mersi.
Imagine
Dupa cum ai spus si in reclamatie ! - 'Astept parerea playeri-lor ' Apai daca e = cu 0 dc mai faci reclamatia ? Doar asa sa ai subiect de CEARTA>? Tipic Voua ....!
Sabau
Status: Co-Lider TheShield ! <3

Numai faceți vă rog off-topic, am spus de nenumărate ori că aștept răspunsul unui superior, sunteți egal cu zero, înțelegeți.
Imagine
Imagine
MadalinaGabriella
Status:

Foarte tare... deci omu face circ pe striga , este sanctionat pe buna dreptate , face RECLAMATIE , spune ca asteapta parerea jucatorilor , si cand vede ca a gresit spune ca e = cu 0 ! :)) Vai de mama mea..... OAMENI BUNI ATI FOST AVERTIZATI DE 2 ORI VOIATI INVITATIE SPECIALA ? SA VA POTOLITI ? Sunteti JALNICI !
Sunny
Status:

Nu vă mai faceți conturi anonime să-i protejați pe cei 2 helpări :)) Nu sunteți avocații lor, așa că nu aveți treabă la acest topic, mai ales că nu ați fost de față

Calmați-vă că nu e chiar așa
pup
MadalinaGabriella
Status:

Nu trebuie sa fim de FATA pe STRIGA ! Pe striga vede tot sv -u ! Eu nu le iau apararea insa au procedat corect in opinia mea ! I au rugat de 2 ori mai oameni buni sa inceteze cu limbajul .... voiau sa se puna in genunchi sa i roage ? :))) Sa fim seriosi
Sabau
Status: Co-Lider TheShield ! <3

Oamenilor, înțelegeți, trebuia să-mi dea mute pentru limbaj după primul av, nu să-mi spună că am abuzat de chat-ul „Strigă” .
Doamne, vorbiți fără voi.
Imagine
Imagine
Vance ~ Lux ~ LGD
Status:

Stati cuminti ca is multe H de cacao :)))
IoanaCuvliuc
Status:

Vance ~ Lux ~ LGD scrie:
Dum Ian 12, 2020 6:59 pm
Stati cuminti ca is multe H de cacao :)))
Is MULTE DA ASA E !! :roll: :roll: :roll: Eu una chiar n am ce sa sa zic de HELPERI de fiecare data cand am apelat la ei m au ajutat cu informatii deci Inca o data Invidia isi spune cuvantul ! :mrgreen:
Încuiat