Reclamatie [TGM]Demois

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
Încuiat
marutiganu
Registered for: 4 months
Status:
Rasa: Sura

Nick-ul tău: marutiganu
Nick-ul celui acuzat: [TGM]Demois
Nick-ul celor implicați (acuzaț/ți + "vătămați"): Martori: kalidulce, Kenshiy
Detalii despre ce s-a întâmplat: nu stiu ce s-a intamplat. radeam de un baiat Star, i-am zis o gluma, nimic sa contina un cuvant vulgar, doar glume cu haz frumos ca intre baieti, apoi la 1 minut dupa ce si-a dat log-out ca l-am facut de tot rasu am primit mute 40m. Am impresia ca baiatul acela de care am ras e tgm demois ca la 1m dupa ce a iesit el a intrat demois.
Dovezi: http://prntscr.com/sgyzgo

Rog o sanctiune sau nu stiu. Nu mi se pare in regula sa primesc mute pe degeaba. Si + am primit 40m mute ca si sunny, care si-a bagat in tot staff-ul pe striga.. adica despre ce vorbim...
Zeyn
Registered for: 8 months
Status:

In primul rand, cand faci o reclamatie, asigura-te ca este facuta cu un scop bine intemeiat, Cum scrie si in regulament "Acuzaţiile nefondate aduse echipei (atat pe forum cat şi joc), pot duce la blocarea permanenta a respectivilor jucatori. Orice aţi scrie poate fi folosit ca mijloc de proba impotriva dumneavoastra in cadrul unei contestaţii. Noi nu vom accepta daca mai tarziu veţi spune ca a fost o gluma.".
Reclamatia nu isi are rostul, atunci cand gresesti iti asumi, nu face reclamatie ca asa iti vine tie.
Dovezii necesare: Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine Imagine
Imagine Imagine
marutiganu
Registered for: 4 months
Status:
Rasa: Sura

Ok, sunt 2-3 injuraturi. Insa de ce primesc acelasi numar de minute la mute ca unul care a injurat staff-ul? Ce inseamna asta? Ca discriminezi..

Si cum adica reclamatie nefondata? Nu pot sa ma filmez cand vorbesc ca imi imaginez eu ca o sa-mi dea cineva mute...
Oricum dupa parerea mea ar trebui ca chat-ul sa fie liber intre playeri si sa se injure fiecare cu cine vrea. Suntem in 2020 pana la urma.
Zeyn
Status:

Odata ce injuri in halul ala sa te astepti sa fi taxat, nu toata lumea sustine aceasta idee sa te injuri ca la usa cortului. Acel mute a fost primit corect. Nici macar nu ai o dovada concreta ca nu-l meritai. Cand ai gresit iti asumi, nu faci gura degeaba pe forum, reclamatia este nefondata pentru ca meritai acel mute. Ti-am adus toate doveziile necesare.
Imagine Imagine
Imagine Imagine
Phenom
Status:

Mutele a fost acordat corect .
Data viitoare incearca sa nu mai injuri, si nu o sa-ti mai dea nimeni mute. :ugeek:
Imagine Imagine
Încuiat