Reclamatie [H]Miki

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
Încuiat
Salsal1234
Registered for: 5 months
Status:

Nick-ul tău:[Mr]Acnologia
Nick-ul celui acuzat:[H]Miki
Nick-ul celor implicați (acuzaț/ți + "vătămați")
Detalii despre ce s-a întâmplat:Stateam map1 si ajutam un playar nou cand vad pe chat ca [H]Miki Vinde muste , a fost pus cu un motiv in staff si nu cred ca isi stie atributiile de H , sa fiu mai explici H vine de la [HELPER]=Ajutor
m-am saturat de batjocura asta pe care o face cand alti se straduiesc sa faca fate la pm-uri el sta si vinde muste .Multumesc echipei FightForEmpiere2,
Dovezi:
miki1234
Registered for: 7 months
Status:

Da mane, imi stiu foarte bine atributiile si mă descurc destul de bine si sunt foarte activ pe contul de HELPĂR! Nu cred că stii tu câte pm uri am eu de fiecare dată când sunt on pe H. Asta cu mustele am făcut o glumită cu prieteni mei mane, glumim si noi nu stăm toată ziua supărati! ! RESPECT
Alex
Registered for: 7 months
Status:

Salut , eu nu vad problema ... sincer... Nu este nimic jignitor , ofensator etc.... Iar in ceea ce priveste afirmatia ta , cum ca ' nu isi cunoaste atributiile' sincer nu vad ce legatura are una cu alta .. ... In opinia mea , aceasta reclamatie nu isi are rostul.......
Caracterul Omenesc , ne lasa des Fara cuvinte ! :!:

Imagine
Salsal1234
Registered for: 5 months
Status:

Isi are rostul iti asigur eu asta , Multumesc !
LegendaXXL
Fondator
Fondator
Registered for: 8 months
Status: Never Give Up!
INTERESE: Nr1 Bro!
Ocupatie: FightForEmpire2
Rasa: Sura

Nu a cerut nimeni ajutorul pe striga sau in pm, si sigur ar fii raspuns! :) hai sa nu interzicem totusi si "striga" la echipa staff.. e normal sa mai si glumeasca uneori..
  • Respectă și vei fii respectat!
Încuiat