Reclamatie [GM]Federico

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
Încuiat
xQz
Registered for: 7 months
Status:

Nick-ul tău: xQz
Nick-ul celui acuzat: [GM]Federico
Nick-ul celor implicați (acuzaț/ți + "vătămați") [GM]Federico + xQz
Detalii despre ce s-a întâmplat: pentru asa ceva mi a dat el mute..
Dovezi: nu ma plang eu pentru 10 min, dar cand imi dai mute pentru asa ceva...
N am eu treaba, doar sa numai dea mute pentru asa ceva, adica nu am jignit pe nimeni acolo, e ca si cum as fi vorbit eu singur cu mine, simplu.
Da, nu e frumos limbajul te cred si eu, dar bro nici chiar asa...
Oricum macar tu mai dai warn, nu ca si [H]Demois care vine cu ss uri vechi la tine si zice ca nu ai nevoie de warn...
Zicea si Catalin voi sunteti in staff sa ajutati playeri, nu sa ii umpleti cu mute`uri, da sigur daca continua te cred si eu, dar ai stat macar sa vorbesti cu ei?...sa fim seriosi
Imagine Imagine
Imagine Imagine
Federico
Registered for: 8 months
Status:

Te-am avertizat de doua ori cu privire la limbajul folosit pe striga cat si pe chat. Dupa cum se vede si in poza postata de tine, ti-ai bagat barbatia fiind suparat ca ti-a stricat un jucator skillul dupa ce te-a omorat.

De asemenea, te rog ca data viitoare sa nu introduci alte personaje din staff cand detaliezi problema (cum ai facut " Oricum macar tu mai dai warn, nu ca si [H]Demois " )
Asteptam raspunsul lui Catalin si/sau Phenom cu privire la decizia de a iti bloca chatul timp de 10 minute.
xQz
Registered for: 7 months
Status:

Federico scrie:
Lun Mai 04, 2020 4:47 pm
Te-am avertizat de doua ori cu privire la limbajul folosit pe striga cat si pe chat.

Te rog frumos ca data viitoare sa nu introduci alte personaje din staff cand detaliezi problema (cum ai facut " Oricum macar tu mai dai warn, nu ca si [H]Demois " )
Asteptam raspunsul lui Catalin si/sau Phenom cu privire la decizia de a iti bloca chatul timp de 10 minute.
Si tot ce ai zis tu nu justifica de ce "baga mi as pl" e motiv de dat mute, mai bine imi dadeai mute pentru ce am zis in primele 2 ss`uri, dar nu pentru asa ceva..SA VINA OWNERUU/PHENOM.
Imagine Imagine
Imagine Imagine
Phenom
Registered for: 8 months
Status:

Ai voie să injuri pe chat "baga-mi-as in Calugarita", de exemplu, atata timp cat nu include numele altor jucători/persoane care s-ar simtii jignite.
Și in legătură cu warn-ul, acesta nu se mai ia in considerare cand cineva incepe sa înjure excesiv.
Data viitoare nu se va mai repeta, si oricum poate ai injurat/jignit pe cineva mai inainte si ai primit mute si din motivele acelea.
Imagine Imagine
Încuiat