Reclamatie Demois

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
Încuiat
Mushinnn
Registered for: 5 months
Status:

Nick-ul tău: Ramsey DanSPARTANUL
Nick-ul celui acuzat: Demois
Detalii despre ce s-a întâmplat: am primit mute pe nedrept (nu mi se pare ok sa primesc mute 2 ore + fara warn si pentru cuvantul sobolan)
Dovezi:
Zeyn
Registered for: 8 months
Status:

In primul rand, ai primit mute pe buna dreptate:(1.2) De asemenea cand apelaţi la un membru staff nu folosiţi limbaj gen "wa,ba,alo,wei,etc" .Dupa ce aţi salutat membrul staff puneţi direct intrebarea,nu mai aşteptaţi sa va raspunda la salut. Dar sa spui "sobolan", e lipsa de respect si nesimtire.
In al doilea rand, warn primesc jucatorii ce n-au antecedente, tu in trecut ai primit ogramada de warn cat si mute. Nu esti la prima abatere.
De asemenea nu ai voie sa aduci jigniri sau cuvinte ofensatoare asupra unui membru staff, si pe baza reguli:(1.5) Acuzaţiile nefondate aduse echipei (atat pe forum cat şi joc), pot duce la blocarea permanenta a respectivilor jucatori. Orice aţi scrie poate fi folosit ca mijloc de proba impotriva dumneavoastra in cadrul unei contestaţii. Noi nu vom accepta daca mai tarziu veţi spune ca a fost o gluma" as vrea sa cer banarea pe o perioada temporara deoarce limbajul tau lasa de dorit: Imagine
Iar din pozele tale mi se pare deplasat sa ma jignesti deoarce am vrut sa ajut un player.
Astept o decizie din partea lui Catalin in privinta blocari contului tau. Multumesc :*
Imagine Imagine
Imagine Imagine
Mushinnn
Registered for: 5 months
Status:

Zeyn scrie:
Joi Apr 30, 2020 3:03 pm
In primul rand, ai primit mute pe buna dreptate:(1.2) De asemenea cand apelaţi la un membru staff nu folosiţi limbaj gen "wa,ba,alo,wei,etc" .Dupa ce aţi salutat membrul staff puneţi direct intrebarea,nu mai aşteptaţi sa va raspunda la salut. Dar sa spui "sobolan", e lipsa de respect si nesimtire.
In al doilea rand, warn primesc jucatorii ce n-au antecedente, tu in trecut ai primit ogramada de warn cat si mute. Nu esti la prima abatere.
De asemenea nu ai voie sa aduci jigniri sau cuvinte ofensatoare asupra unui membru staff, si pe baza reguli:(1.5) Acuzaţiile nefondate aduse echipei (atat pe forum cat şi joc), pot duce la blocarea permanenta a respectivilor jucatori. Orice aţi scrie poate fi folosit ca mijloc de proba impotriva dumneavoastra in cadrul unei contestaţii. Noi nu vom accepta daca mai tarziu veţi spune ca a fost o gluma" as vrea sa cer banarea pe o perioada temporara deoarce limbajul tau lasa de dorit: Imagine
Iar din pozele tale mi se pare deplasat sa ma jignesti deoarce am vrut sa ajut un player.
Astept o decizie din partea lui Catalin in privinta blocari contului tau. Multumesc :*
1. Nu am apelat la un membru staff se vede clar ca ai cautat atentie cu mine pe print
2. Nu poti sa vii cu poze vechi de aproape 1 saptamana intr-o reclamatie ca nu are niciun sens, Nu am mai avut atecedete decat in printu ala deci nu vad motivul pt care ceri sa primesc ban pe sv
3, trebuia sa primesc warn pentru "sobolan/shoby" pt ca il folosesc de cand ma joc eu pe server si e prima data cand primesc mute pentru asa ceva nici nu cred ca poti sa o consideri jignire btw (shoby e un cantaret...)
Zeyn
Status:

1. Tu trebuia sa intelegi din aceea regula ca nu ai voie sa te adresezi nici cu "wa,ba,alo,wei,etc" dar cu "sobolan". Plus ca dupa cum vezi Imagine
Tu te-ai bagat in seama cu mine cand am vrut sa-l ajut cu un inel rasa.
2.Poza are 3 zile maxim, si e pentru a justifica limbajul tau de staff si ca ai antecedente, si dupa cum scria si in Art 13 (1.5)."Orice aţi scrie poate fi folosit ca mijloc de proba impotriva dumneavoastra in cadrul unei contestaţii".
3.După cum ti-am spus, warn se da daca nu ai antecedente, după cum ti-am demonstrat, ai. Vad necesară banarea contului pentru ca regulamentul este pentru toti. Si daca mai este nevoie mai am ss cu tine in care cauti sa ma jignesti.
Imagine Imagine
Imagine Imagine
LegendaXXL
Fondator
Fondator
Status: Never Give Up!
INTERESE: Nr1 Bro!
Ocupatie: FightForEmpire2
Rasa: Sura

Mute-ul a fost dat corect, nu aveti voie sa jigniti membrii staff!
  • Respectă și vei fii respectat!
Încuiat