Reclamatie [SGM]Synx

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
[GM]Synx
Registered for: 6 months
Status:

Termină să mă mai tragi la raspundere. :) este a3-a oară .
Imagine Imagine
Ristos
Status:

Nu trag la raspundere pe nimeni, spun doar cea ce se intampla pe server si ce gandesc + te-am intrebat ceva, nu stiam ca
esti asa de sensibil, te rog frumos sa ma ierti. Te ascunzi in spatele "tragerei la rapsundere" ca este cea mai usoara regula de manovrat in favoarea ta.
Si asta este tragere la raspundere? Ca zic cea ce gandesc? Este dictatura aici? Sunt liber sa spun ce vreau atata timp cat respect regulamentul, nu am incalcat nici o regula
deci te rog sa ma scutesti cu tragerea ta la raspundere.
Imagine
-sunny-
Registered for: 5 months
Status:

Mereu vă plângeți de favorizări, dar tot voi sunteți ce i care incep cu amenintări, provocări, jigniri. contra

andaleee andaleee
pup
Ristos
Status:

-sunny- scrie:
Joi Apr 09, 2020 10:47 pm
Mereu vă plângeți de favorizări, dar tot voi sunteți ce i care incep cu amenintări, provocări, jigniri. contra

andaleee andaleee
Mda.. Nu mi se pare ca am jignit, sau am provocat zicand cea ce a zis el.
Daca e o luam pe jigniri ieri ati facut caos pe sv in striga. Si daca e sa o luam pe provocari, numai maxime incercati sa-i dati lu Missy
de cand a intrat pe metin doar pentru ca nu a intrat in brs voastra. Nu vorbiti de noi cand voi sunteti mai ceva ca noi.
Mi se pare cel mai copilaresc lucru, tu si tovarasii pe un player pentru ca nu a venit in brs la voi. Mai aveti putin si va tavaliti
si incepeti sa plangeti de ce alegere a facut.

Imagine
Imagine
LegendaXXL
Fondator
Fondator
Registered for: 8 months
Status: Never Give Up!
INTERESE: Nr1 Bro!
Ocupatie: FightForEmpire2
Rasa: Sura

Ok, e clar ca nu trabuia sa iei mute 180 de minute, am discutat pe tema asta cu cei din staff si de vor avea grija mai intai sa de avertismente, sa stiti cand gresiti si cand faceti ceva deranjant pentru alti jucatori/membri staff, acum depinde de gravitate, i-am atras atentia lui Synx, dar si celorlalti din staff sa nu mai dea mute fara avertisment unde este posibil(exclus injuraturile, acolo ramane la decizia lor) .. totusi, sa nu vi-o luati in cap, cel mai bine, daca aveti ceva de reclamat impotriva staff-ului, aveti forumul la dispozitie si mereu se vor lua masuri!
  • Respectă și vei fii respectat!
Încuiat