Reclamatie [SGM]Synx

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
Ristos
Registered for: 6 months
Status:

Nick-ul tău:[HR]istos
Nick-ul celui acuzat:[SGM]Synx
Detalii despre ce s-a întâmplat: Dupa ce Relu alias Synx mi-a dat contra pentru limbaj pe buna dreptate, mintind spunand ca am mai multe mute decat minute
avand doar 4 mute cu ultimu care mi l-a dat el, am scris pe striga cea ce veti vedea pe ss.
Dovezi:https://imgur.com/a/77zdy0r
"(1.1) Jucatorii NU AU DREPTUL sa testeze cunoştiinţele unui membru staff, sau sa-i traga la raspundere! Asta se considera "sfidarea unui membru staff" şi duce la Blocarea Chatului ! [ 4 - 8 ore ] in funcţie de membru staff şi de gravitate. in cel mai rau caz Ban Temporar intre 24h si 3 zile !"
Nu a fost nimeni tras la raspundere, am repetat doar ce a fost scris in cererea mea, spunand cate mute stiu eu ca am luat.
Imagine
Imagine
aysun
Registered for: 5 months
Status:

Contra!! faceţi reclamaţie din ziua respectivă ! Nu după 10 ani. Şi mute întotdeauna se dă cu motiv
Imagine
Synx
Status:

Mereu ai ceva de zis la adresa mea , cu intentie provocatoare sau jignitoare. Nu mai accept asa ceva , din partea nimanui. Sa fim constienti ca este un joc, si sa nu mai ajungem la asa ceva, Consider ca ti-ai luat pedeapsa meritata. -> https://imgur.com/8qhzsiu . -> Art.10.Alineatul1.1 -> De asemenea jignirile si aluziile de natura jignitoare/ofensatoare aduse altor jucatori sunt strict interzise. Pentru limbaj, sancţiunea consta in Blocare Chatului sau Banarea Temporara in functie de gravitate.
Imagine
[#1]~LGD~
Status:

Nu mai faceti reclamatii dupa 2 saptamani , faci pe moment , CONTRA
Imagine
leonidas99999
Registered for: 8 months
Status:

Cum sa spui "ii tine legenda in puf" cand Desire a fost scos 3 zile din staff pentru un cacat :))) , sa fim serios, in loc sa va bucurati ca nu luati 2-3 ore pentru un "baga mi as pula" ca pe alte servere. Sanatate.
Ristos
Status:

Unde am zis ceva jignitor in screenu care l-ai pus? Am pus acelasi screen,
Am zis pur si simplu ce ai scris tu, spunand doar ca am luat 3 mute.
Nu mai fa pe victima, draga, si recunoaste ca mi-ai dat 180 de minute abuzand, nu am spus nimic jignitor care sa merite atata timp, nu am tras la raspundere,
cei care injura de morti si de mame i-au 20 de minute si eu care am spus ce ai scris i-au 180 de minute?
Te comporti ca un copil, cum e si RBM, moare de ciuda ca Missy a ales sa stea in brs cu altcineva de pe Legacy in locul lui si is pune
brs sa stea cu auto pe ea. Patetic.
Imagine
Ristos
Status:

aysun scrie:
Joi Apr 09, 2020 6:28 pm
Contra!! faceţi reclamaţie din ziua respectivă ! Nu după 10 ani. Şi mute întotdeauna se dă cu motiv

1)Motivul cu care a dat mute nu este un motiv de 180 de minute.
2)Din intamplare am citit asta acum 1 minut
]Update 07.04.2020:
-Toate reclamatiile de acum inainte vor trebuii sa contina numele exact al celor ce au fost implicați!
-La reclamații au voie să dea comentariu doar autorul topicului, cei acuzati și Phenom sau Catalin(eu)!

scrisa de Legenda.
Pentru cineva care a fost acceptata in staff... Nu cred ca stii foarte bine regulile.
3)Nu scrie in nici o regula ca nu pot face o reclamatie dupa 10 ani. Nu este treaba ta, nu ai dreptu sa scrii sub aceasta reclamatie
si nici sa dai pro sau contra pentru ca nu esti implicata. Invata regulamentul inainte de ati lua gradul.

Pe Legacy cu un server de 500 de persoane erau aproximativ 10 persoane in staff si isi faceau toti treaba in mod impartial,
pe acest server sunt 12 si in 3 isi fac treaba.
Imagine
Ristos
Status:

leonidas99999 scrie:
Joi Apr 09, 2020 8:01 pm
Cum sa spui "ii tine legenda in puf" cand Desire a fost scos 3 zile din staff pentru un cacat :))) , sa fim serios, in loc sa va bucurati ca nu luati 2-3 ore pentru un "baga mi as pula" ca pe alte servere. Sanatate.
Nici tu nu ai dreptu de a scrie sub acest post dar iti raspund oricum, sunt de acord cu ce zici, dar eu am primit 3 ore pentru ca am scris cea ce a scris el si
daca trebuie sa dam 2-3h pentru un "baga mi as pula" cum zici tu, sa dam la toti, nu la cine nu ne este tovaras.
Imagine
Imagine
[GM]Synx
Registered for: 7 months
Status:

Nici măcar aici nu termini cu provocarile. Mai spui că de ce ai mute. Bravo.
Imagine Imagine
Ristos
Status:

Tot ce vrei dar acolo nu aveai dreptu sa-mi dai mute sau nu aveai de ce sa-mi dai atat.
Spui de provocari, cand faci manovre pe playerii care nu fac ce vrei ca si cainii, te doare adevaru Relu?
Imagine
Încuiat