Reclamatie [GM]Federico

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
Helsing
Registered for: 8 months
Status:

Nick-ul tău:[Sf.]DUH
Nick-ul celui acuzat:[GM]Federico daca nu este el... poate afla catalin .
Nick-ul celor implicați (acuzaț/ți + "vătămați") : - [Sf.]DUH + [GM]Federico
Detalii despre ce s-a întâmplat: Am primit mute 20 min dupa ce am zis "mikiii mi se rupe plaa" se vede si in screen... si nu am primit WARN! ASA cum era normal...
Celorlalti le-a dat warn inainte.. mie mute direct.. fiind si prima abatere.. fiind si o gluma cu miki!
Dovezi: https://imgur.com/a/zpjpNKK
la ceilalti se pare ca da warn.. numai la mine mute direct, https://imgur.com/a/CtPYSUw
Ultima oară modificat Mie Apr 08, 2020 8:30 am de către Helsing, modificat 1 dată în total.
Imagine
Federico
Status:

Nu ti-am dat eu mute.
[GM]Synx
Registered for: 7 months
Status:

Nu scrie nicăieri in Regulament ca " Warn" este obligatoriu.
Imagine Imagine
Helsing
Status:

adica ati facut diferente...asta reiese
altora le dati warn si aia injura 20 min... la altii dati mute.. pentru o gluma intre prieteni.. bun asa.. frumos staff
Imagine
Vance ~ Lux ~ LGD
Status:

Cam are dreptate Duh aici..dar daca nu ti-a dat Federico mute..sterge reclamatia :))))
Zeyn
Status:

Art 10.
(1.2) Limbajul public indecent intre jucatori ce susţin a fi prieteni, se sancţioneaza cu Blocarea Chatului
Nu stiu cine ti-a dat mute, dar ti-a dat corect, scrie si in regulament.
Imagine Imagine
Imagine Imagine
Ristos
Registered for: 6 months
Status:

Reclamatia nu este facuta pentru ca a primit mute, dar pentru ca se fac favorizarei.
Tovarasii vostri au warn pe cand altii au direct mute. Ori dati la toti warn uri nu dati la nimeni.
Imagine
Imagine
Synx
Registered for: 5 months
Status:

Nu scrie nicaieri , ca un Admin , trebuie sa dea warn. Asta ramane la alegerea Admin-ului respectiv , la gravitatea injuriilor sau a cuvintelor cu tente jignitoare sau ofensatoare, daca primeste warn sau direct mute/ban ! Si el in nenumarate randuri a fost avertizat.. Dar cum de obicei , primeste warn , si dupa 10minute , incepe circul. Normal ca nu mai primeste warn.
Imagine
[#1]~LGD~
Registered for: 5 months
Status:

:)
Imagine
Helsing
Status:

Synx scrie:
Joi Apr 09, 2020 6:44 pm
Nu scrie nicaieri , ca un Admin , trebuie sa dea warn. Asta ramane la alegerea Admin-ului respectiv , la gravitatea injuriilor sau a cuvintelor cu tente jignitoare sau ofensatoare, daca primeste warn sau direct mute/ban ! Si el in nenumarate randuri a fost avertizat.. Dar cum de obicei , primeste warn , si dupa 10minute , incepe circul. Normal ca nu mai primeste warn.
dovezi cand am primit eu warn.. sau de cate ori am primit eu mute !.. dovezi.. ca din taste scriu si eu :P
Imagine
Încuiat