Reclamatie [TGM]Desiree/ [GM]Synx/ [H]xQz

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
miki1234
Registered for: 7 months
Status:

Cata scrie:
Mar Mar 31, 2020 3:20 pm
miki1234 scrie:
Mar Mar 31, 2020 2:26 pm
Cata scrie:
Mar Mar 31, 2020 12:46 am

Tu îți trăiești deja viața intr-un joc, nu vreau sa spun mai multe ca știu restu despre ce vorbesc 😂.Și îmi zici tu mie ca noi provocam ? Singurul lucru pe care l-am zis a fost “nu suport miros de galben” ca asta e adevarul, când sunt pe
Player nu suport. Și in al doilea rând am zis asta de pe contul de player, nici măcar contul principal de player, dar mna, frustrarea ca nu aveți membru staff in Breasla e mare și se vede de la km. Contul de player e de player și celălat e Staff.

Viata mea, ti am lăsat un print aici in care se vede clar că provoci de pe cont de 230. nimic mai mult. De aici o să tragă concluzii Cătălin nu te mai agita atât . Nu mai adu vorba de viata reală că suntem pe un joc e o simplă reclamatie cum toti primesc. te am pupat !
Provoc ca zic “nu suport miros de galben “ ? 😂😂😂 ceea ce zic de o luna și Numa acuma ai zis sa favi reclamație ? Penibil .

Domul Cătălin. pana acum nu s au făcut asa favorizări. Si pana acum nu a fost nici un articol care interzicea provocările pe care tu ar trebui să il stii ce l mai bine pentru că esti un membru staff! Acest articol a fost adăugat acum 2 zile si tu fiind si in echipa staff vii pe cont de 230 după ce vă luati bătaie si provoci.. ce pretentii să mai avem de la restul? Dacă si tu,, un membru staff faci asa....
Cata
Registered for: 8 months
Status:

miki1234 scrie:
Mar Mar 31, 2020 5:48 pm
Cata scrie:
Mar Mar 31, 2020 3:20 pm
miki1234 scrie:
Mar Mar 31, 2020 2:26 pm

Viata mea, ti am lăsat un print aici in care se vede clar că provoci de pe cont de 230. nimic mai mult. De aici o să tragă concluzii Cătălin nu te mai agita atât . Nu mai adu vorba de viata reală că suntem pe un joc e o simplă reclamatie cum toti primesc. te am pupat !
Provoc ca zic “nu suport miros de galben “ ? 😂😂😂 ceea ce zic de o luna și Numa acuma ai zis sa favi reclamație ? Penibil .

Domul Cătălin. pana acum nu s au făcut asa favorizări. Si pana acum nu a fost nici un articol care interzicea provocările pe care tu ar trebui să il stii ce l mai bine pentru că esti un membru staff! Acest articol a fost adăugat acum 2 zile si tu fiind si in echipa staff vii pe cont de 230 după ce vă luati bătaie si provoci.. ce pretentii să mai avem de la restul? Dacă si tu,, un membru staff faci asa....
De fapt pana acum nu a fost problema pentru ca ai avut in breasla membri staff :)) am provocat ca am zis “nu suport miros de galben” Auzi la el 😂😂😂
Imagine Imagine

Respecta-ma si te voi respecta! (*)
☞ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ☜
LegendaXXL
Fondator
Fondator
Registered for: 8 months
Status: Never Give Up!
INTERESE: Nr1 Bro!
Ocupatie: FightForEmpire2
Rasa: Sura

Nu imi dau seama cine pe cine provoaca in aceste printuri, nu vad ca staff-ul sa fii intervenit pe chat, si daca nu observa un cuvant sau ceva, aveti forum la dispozitie unde puteti face reclamatie oricand pentru playerul respectiv, daca nu ia mute cand zice de ex. "sezi" nu inseamna ca e favorizat....membrii staff au foarte multe PM-uri si nu pot sta sa urmareasca fiecare cuvant din CHAT
Data vitoare, va rog sa postati si cine pe cine provoaca.. ca din acele printuri eu nu stiu ce sa inteleg..
  • Respectă și vei fii respectat!
Încuiat