Reclamatie [TGM]Desiree/ [GM]Synx/ [H]xQz

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
AndRheia
Registered for: 5 months
Status:

Normal ca sunt comentariile de la noi atata timp cat am fost toti martori. Nu conteaza daca sunt din regat cu noi sau nu iar daca isi faceau treaba asa cum trebuia, nu exista acest subiect.
Alcesta
Status:

Contra. unde se vede ca staful nu si.a facut datoria?
Vance ~ Lux ~ LGD
Registered for: 8 months
Status:

Ayan,pacat ca nu ai argumente la ce am scris , ma iei cu stomacul gol si cu d-astea pentru ca nu ai ce zice , gaseste-ti argumentele si dupa recomenteaza-mi acolo , si..eu sunt un nimeni ? de aia a-ti plans toata ziua pe forum ca sa iau ban ? ca sunt un nimeni ? Nu stiu cum sa iti spun ,cand dadeam eu 1v1 si castigam duele versus [PvP]ChristuOctav , mai exact in Septembrie 2019 , voi nu cred ca jucati pe atunci , dar daca jucati atunci , cu siguranta mergeati toti la ox sau cerseati prin map1 iteme de upp sa va evoluati acc nesite , eu nu te pup ca iau 5 boli , salut.
Andra.
Status:

Contra !
- Nu inteleg de ce dau toti din OldLegion pro :)) doar lor nu le convine ceva la staff.. in plus parerea mea e ca staff u isi face reaba.. eu n am treaba cu nimeni si nici nu tin cu nimeni dar staff ul e mare se descurca !
Federico
Status:

Vance ~ Lux ~ LGD scrie:
Lun Mar 30, 2020 10:28 pm
Ayan,pacat ca nu ai argumente la ce am scris , ma iei cu stomacul gol si cu d-astea pentru ca nu ai ce zice , gaseste-ti argumentele si dupa recomenteaza-mi acolo , si..eu sunt un nimeni ? de aia a-ti plans toata ziua pe forum ca sa iau ban ? ca sunt un nimeni ? Nu stiu cum sa iti spun ,cand dadeam eu 1v1 si castigam duele versus [PvP]ChristuOctav , mai exact in Septembrie 2019 , voi nu cred ca jucati pe atunci , dar daca jucati atunci , cu siguranta mergeati toti la ox sau cerseati prin map1 iteme de upp sa va evoluati acc nesite , eu nu te pup ca iau 5 boli , salut.
Eu am fost la duelurile tale cu Octavvvv .
M-am gandit sa spun si eu ceva, chiar daca nu are legatura cu reclamatia, daca tot ne impune Ayan sa nu raspundem la reclamatie. :D
miki1234
Registered for: 7 months
Status:

Proo... prea multe favorizări. Adică dacă nu e [SA]Phenom să facă el treaba...ar fi dezastru toti stau pe cont de player si provoacă !Cum a zis si lux mai sus despre articolul 14 1.2 este adevărat. Dar când unul care e in staff si vine pe cont de player si te provoacă..ce mai facem in cazul acesta? https://imgur.com/b7Hzs8s las asta aici să se vadă că nu mint.
Si daaaa....este adevărat s a adăugat articol nou pe care nici unul din membri staff nu il respectă :D
Cata
Status:

: De ce nu ai făcut poza și la membrii staff on, sa vezi ca eram inactivi toți pe cei care ne ai enumerat, dar din lipsa de ocupație te pui sa faci reclamație ca dacă tot v-am bătut nu ai altceva mai bun de făcut, avem și noi dreptul sa stam pe player, nu toată ziua pe Cont de STAFF, eu încă nu înțeleg rostul acestei reclamații infantile, cum am mai zis, frustrarea e mare, și acum pui toată breasla sa dea răspuns la reclamație ? Pai ce facem ? Sunt ei cei reclamați, sau fac parte din staff ca sa aibe dreptul de a Răspunde ? Nu va puteți scoate din cap nici cum lucrurile astea cum ca noi favorizăm ?
Și e patetic sa le spui tuturor din breasla sa dea pro :))), de ce nu intrebi pe cineva care nu e de la voi și nici de noi dacă ne facem sau nu treaba, uite Andra care e la voi zice contra ca ne facem treaba, pai atunci cum vine asta ?
Ultima oară modificat Mar Mar 31, 2020 12:52 am de către Cata, modificat de 2 ori în total.
Imagine Imagine

Respecta-ma si te voi respecta! (*)
☞ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ☜
Cata
Status:

miki1234 scrie:
Mar Mar 31, 2020 12:32 am
Proo... prea multe favorizări. Adică dacă nu e [SA]Phenom să facă el treaba...ar fi dezastru toti stau pe cont de player si provoacă !Cum a zis si lux mai sus despre articolul 14 1.2 este adevărat. Dar când unul care e in staff si vine pe cont de player si te provoacă..ce mai facem in cazul acesta? https://imgur.com/b7Hzs8s las asta aici să se vadă că nu mint.
Si daaaa....este adevărat s a adăugat articol nou pe care nici unul din membri staff nu il respectă :D
Tu îți trăiești deja viața intr-un joc, nu vreau sa spun mai multe ca știu restu despre ce vorbesc 😂.Și îmi zici tu mie ca noi provocam ? Singurul lucru pe care l-am zis a fost “nu suport miros de galben” ca asta e adevarul, când sunt pe
Player nu suport. Și in al doilea rând am zis asta de pe contul de player, nici măcar contul principal de player, dar mna, frustrarea ca nu aveți membru staff in Breasla e mare și se vede de la km. Contul de player e de player și celălat e Staff.
Imagine Imagine

☞ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ☜
miki1234
Registered for: 7 months
Status:

Cata scrie:
Mar Mar 31, 2020 12:46 am
miki1234 scrie:
Tu îți trăiești deja viața intr-un joc, nu vreau sa spun mai multe ca știu restu despre ce vorbesc 😂.Și îmi zici tu mie ca noi provocam ? Singurul lucru pe care l-am zis a fost “nu suport miros de galben” ca asta e adevarul, când sunt pe
Player nu suport. Și in al doilea rând am zis asta de pe contul de player, nici măcar contul principal de player, dar mna, frustrarea ca nu aveți membru staff in Breasla e mare și se vede de la km. Contul de player e de player și celălat e Staff.

Viata mea, ti am lăsat un print aici in care se vede clar că provoci de pe cont de 230. nimic mai mult. De aici o să tragă concluzii Cătălin nu te mai agita atât . Nu mai adu vorba de viata reală că suntem pe un joc e o simplă reclamatie cum toti primesc. te am pupat !
Cata
Status:

miki1234 scrie:
Mar Mar 31, 2020 2:26 pm
Cata scrie:
Mar Mar 31, 2020 12:46 am
miki1234 scrie:

Viata mea, ti am lăsat un print aici in care se vede clar că provoci de pe cont de 230. nimic mai mult. De aici o să tragă concluzii Cătălin nu te mai agita atât . Nu mai adu vorba de viata reală că suntem pe un joc e o simplă reclamatie cum toti primesc. te am pupat !
Provoc ca zic “nu suport miros de galben “ ? 😂😂😂 ceea ce zic de o luna și Numa acuma ai zis sa favi reclamație ? Penibil .
Imagine Imagine

☞ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ☜
Încuiat