Reclamatie [TGM]Desiree/ [GM]Synx/ [H]xQz

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
[iHE#]Dionis
Registered for: 5 months
Status:

Nick-ul tău: [iHE#]Dionis
Nick-ul celui acuzat: [TGM]Desiree/ [GM]Synx/ [H]xQz
Detalii despre ce s-a întâmplat: Cei din breasla lor injurau si provocau ei fiind de fata si nu au luat nici o masura, asta se intampla mereu.
Dovezi : https://imgur.com/a/1Wkcsbf
https://imgur.com/a/W2nLH0b
https://imgur.com/a/24lCEOY in poza asta se poate vedea cum PROVOACA si nu primeste nici o sanctiune,
VREAU SA RASPUNDA DOAR [Own]Catalin
Only4FunRar
Status:

PRO
KingOfPower
Registered for: 8 months
Status:

Pro.
-sunny-
Status:

Nu prea știți ce înseamnă " a provoca " :lol: :lol:
pup
Kr0xXx
Registered for: 6 months
Status:

Pro. Eram map1 yellow si cei de la blue faceau provoking grav dupa care au inceput pe "striga" si noi nici nu ii bagam in seama si totusi continuau cu glume de prost gust. Totul are o limita :)
Why niggas bullshit on the grill
I don't fuck around dunny, this move's real
I Keep It Thoro nigga
LaFlame
Status:

PRO.
Sa se procedeze in mod egal, eu primesc mute fara nici un avertisment iar ei au parte de 5 avertismente inainte de a se lua o masura.
qBistr0
Status:

P r o :!:
Vance ~ Lux ~ LGD
Registered for: 8 months
Status:

[iHE#]Dionis,nu face nimeni favorizari,asta vedeti doar voi , dimineata cand [~Don~]Miki a spus pe striga " Roxana suge capatani" nimeni nu a facut reclamatie,am chiar si ss..am multe ss-uri cand va luati aiurea , si catalin a vazut toate aceste ss-uri , pacar ca are treaba si nu poate intra pe svr si pe forum , dar va zic doar atata,pregatiti-va si voi de niste ban-uri , faptul ca v-am dat eu niste poze FAKE cu Dhamas si v-am mintit spunand ca el este in acele poze , fiind defapt un prieten al meu tigan , si voi strigati pe chat " Cioaraa" ( toata breasla) art 14 din 1.2 , " Orice gluma care contine adresarea unui player/membru staff cu rasism , se pedepseste cu ban temporar " am multe ss...degeaba dati pro la aceasta reclamatie,playerii din breasla lui [iHe#]Dionis zis si "Ayan" care fura nume de pe alte servere, ca nu se iau il calcul pro-urile voastre cum nici comentariul meu nu se va lua, dar am vrut sa dam cartile pe fata, sa vada toata lumea ce fel de caractere aveti , va pup fetele
[iHE#]Dionis
Status:

Lux, nu mai plange ca ai luat ban, ce am zis noi a fost inainte de regulament si nu imi pasa ce tastezi tu acolo, esti un nimeni stai calm, te umfli pe stomacul gol si o stiu cu toti, te pup :*
BellaT
Status:

Contra. Eu consider ca Isi fac datoria, cred ca problema este ca nu sunt din regatul vostru, momentan toate comentariile pro sunt de la voi.
Încuiat