Reclamatie [TGM]Desire

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
miki1234
Registered for: 7 months
Status:

Nick-ul tău:[#Zx#]~Miki~
Nick-ul celui acuzat: [TGM]Desire
Detalii despre ce s-a întâmplat: Eram linistit cu un prieten mai exact [#Frs#]Ishak care tocmai făcuse un shop cu itm. in fine toate bune pană când un anonim farmer pe numele: Prea multe favorizări in staff.,,LuxFarmeaza'' vine la el si incepe să injure si chestii si nimeni nu i a dat multe.
Putin mai târziu la vr o 5 minute de discutie cu farmerullux el incepe iar să injure si acest [TGM]Desire nu ii dă mute si spune că tot noi il provocăm să injure când noi nu injurăm..o să las mai jos câteva printuri să vedeti si voi! P.S: majoritatea din staff nu isi fac treaba. prea multe favorizari se fac, si nu e frumos :D Propun să se ia măsuri. si sper să se ia.
Dovezi:
https://imgur.com/cIi4cCQ Print: 1 - de aici incepe farmerul să se bage in seamă.
https://imgur.com/wqT6YPs Prin: 2 - aici incepe conversatia
https://imgur.com/qmDKHDt Print 3 - Tgm inceară să il ajute
https://imgur.com/undefined Print 4 - povestea continua
https://imgur.com/6crr7J5 Print 5 Intervine [SA]Phenom
https://imgur.com/xMf0td6 Print 6 Finalul! te las să te convingi Cătălin.
LegendaXXL
Fondator
Fondator
Registered for: 8 months
Status: Never Give Up!
INTERESE: Nr1 Bro!
Ocupatie: FightForEmpire2
Rasa: Sura

1. Frs avertisment pentru limbaj, in primul print, la urmatorul sa nu te miri ca iei direct mute!
2. LuxFarmeaza mute 1h
3. Desire, sau alt membru staff unde era cand a inceput conversatia? Daca a fost de fata cand a inceput totul si a urmarit, va primi un avertisment deoarece trebuia sa intervia si sa aplaneze situatia, eventual sa dea mute si avertismente in cazul de fata..

Astept raspuns doar de la autorul topicului sau un membru staff!
  • Respectă și vei fii respectat!
Cata
Status:

In primul rând, In prima poza FRS a început cu jignirea “cauți mwie”, nu pot fii atent mereu la tot ce se vb pentru ca am multe pm. Și nu eram pe faza in prima poza deloc și nici in a doua doar sfârșitul l am prins pentru ca, cum am zis nu pot și Răspunde la pm și sa fiu atent și la ce se vb pe joc, când am început sa citesc l am și avertizat pe lux sa vorbească frumos, și nu a mai înjurat, dar ați început voi cu “protestele “. In ultimul timp de când am făcut breasla cu cineva și va cam batem ați devenit tare frustrați și asta se vede pe voi, prin ceea ce faceți. Și nu înțeleg de ce trebuie sa dați voi ordine când sa dam noi mute , iar pentru ce zis in ultima poza, chiar eu i-am dat mute 20 de minute, așa ca sa nu mai aud de favorizări și chestii de genul...
Imagine Imagine

Respecta-ma si te voi respecta! (*)
☞ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ☜
miki1234
Status:

A fost on Desire, Phenom si xQz dar pe player care dansa in spate..
Dar crezi că el o să mai recunoasă cineva că a fost on Desire? Poate doar Phenom . dacă te uit atent la prin uri xQz a fost mereu acolo. dar pe player.
Cata
Status:

miki1234 scrie:
Dum Mar 22, 2020 1:01 am
Dar crezi că el o să mai recunoasă cineva că a fost on Desire? Poate doar Phenom . dacă te uit atent la prin uri xQz a fost mereu acolo. dar pe player.
Eu am zis ca am fost on, dar nu am fost atent la ce ați vb doar din momentul in care am intervenit pentru ca aveam de răspuns la pm.
Dacă chiar nu puteai dormi tu noaptea dacă Lux nu primea mute in momentul acela trebuia sa ne dai pm unui membru Staff sa ne avertizezi ca se vorbește cu un limbaj nepotrivit, dar e mai bine sa facem haz de necaz, ca de ce nu .
Imagine Imagine

☞ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ☜
Phenom
Status:

Asa este, am fost on si eu si Desire, dar dupa cum se vede in ultimele poze, am dat avertizment, dupa care Desire a dat mute.
Dupa le-am sugerat sa faca o reclamatie pe forum daca se simt nedreptatiti inr-un fel, cea ce au si facut.
Imagine Imagine
miki1234
Status:

Phenom scrie:
Dum Mar 22, 2020 1:12 am
Asa este, am fost on si eu si Desire, dar dupa cum se vede in ultimele poze, am dat avertizment, dupa care Desire a dat mute.
Dupa le-am sugerat sa faca o reclamatie pe forum daca se simt nedreptatiti inr-un fel, cea ce au si facut.
Da, i a dat mute după ce i au zis toti si după ce am zis că fac reclamatie că s a speriat. Prea multe favorizări xd. dar e ok .
miki1234
Status:

Cata scrie:
Dum Mar 22, 2020 1:05 am
miki1234 scrie:
Eu am zis ca am fost on, dar nu am fost atent la ce ați vb doar din momentul in care am intervenit pentru ca aveam de răspuns la pm.
Dacă chiar nu puteai dormi tu noaptea dacă Lux nu primea mute in momentul acela trebuia sa ne dai pm unui membru Staff sa ne avertizezi ca se vorbește cu un limbaj nepotrivit, dar e mai bine sa facem haz de necaz, ca de ce nu .

Daaa.... normal păi tu priveai din cerc te vedeai că nu vezi :)mie imi spui de tine, Cătă? toti te stim asa faci tu când e vorba de ''prieteni tăi care iti dau itm să te joci'' xd
Da e ok. Mute i ai dat după ce am zis eu că fac reclamatie. si incepusără toti să se ia de tine că ii ti apărarea
Cata
Status:

miki1234 scrie:
Dum Mar 22, 2020 9:14 am
Cata scrie:
miki1234 scrie:

Daaa.... normal păi tu priveai din cerc te vedeai că nu vezi :)mie imi spui de tine, Cătă? toti te stim asa faci tu când e vorba de ''prieteni tăi care iti dau itm să te joci'' xd
Da e ok. Mute i ai dat după ce am zis eu că fac reclamatie. si incepusără toti să se ia de tine că ii ti apărarea

Greșit, mute i -am dat pt ce a zis in ultima poza(cum am mai zis, nu am prins începutul conversației), cum ziceam ura e mare, și nu înțeleg dc tot ții după tine subiectul de favorizări, e adevărat ca sunt prietenii mei, dar dacă greșesc e datoria mea sa i penalizez, îi poți întreba pe Lux, Ramsey și Dhamas câte mute au luat de ls mine, cam zilnic cel puțin 1.
Imagine Imagine

☞ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ☜
miki1234
Status:

Cata scrie:
Dum Mar 22, 2020 12:23 pm
miki1234 scrie:
Dum Mar 22, 2020 9:14 am
Cata scrie:

Greșit, mute i -am dat pt ce a zis in ultima poza(cum am mai zis, nu am prins începutul conversației), cum ziceam ura e mare, și nu înțeleg dc tot ții după tine subiectul de favorizări, e adevărat ca sunt prietenii mei, dar dacă greșesc e datoria mea sa i penalizez, îi poți întreba pe Lux, Ramsey și Dhamas câte mute au luat de ls mine, cam zilnic cel puțin 1.

Păi tu mai recunosti acum că asa e :))... ce să zici si tu acum mute i ai dat după ce s au luat toti de tine si am zis că iti fac reclamatie. te ai speriat si i ai dat mute :)
Încuiat