Reclamatie [GM]Demois

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
Încuiat
marutiganu
Registered for: 4 months
Status:
Rasa: Sura

Nick-ul tău: -[Kayn]-
Nick-ul celui acuzat: [GM]Demois
Nick-ul celor implicați (acuzaț/ți + "vătămați") : [Zeu]#Florin
Detalii despre ce s-a întâmplat: nu stiu frate am discutat cu baiatu asta nu l-am injurat si dupa 1h dupa ce am terminat de vb cu el a intrat Demois asta de are ceva cu mine. A fost si [GM]Federico de fata si stie ce s-a intamplat si ca nu ne-am injurat, decat am discutat. + nu mi se pare normal sa iau eu mute si ala nu. E favorizare
Dovezi: http://prntscr.com/u1valw

+ am luat 180m pentru ce?

E o bataie de joc staff-ul asta, sincer va zic.

Cat timp inseamna chestia asta? =)))) http://prntscr.com/u1vpq5
Zeyn
Registered for: 8 months
Status:

In primul rand, Florin nu are nici cea mai mica legatura cu motivul pentru care ai luat tu mute. De ce nu intrebi motivul inainte sa te apuci sa faci reclamatii aiurea si sa spui ca este o favorizare?
Ai luat mute pentru reclama, si nu esti primul care ia mute pentru reclama, in schimb esti primul care se plange.
Si de asemenea nu esti primul care ia 180 de minute pe acest motiv. Insa te las sa citesti regulamentul, cel putin o parte legate de reclama, poate asa bagi la cap si nu mai faci gesturi de astea.

ART.7 RECLAMA UNOR JOCURI SAU SERVERE

(1.1) Fiecare jucator are obligatia de a nu mentiona sau discuta despre un alt joc sau server , acest lucru poate duce la Blocarea Chatului sau Banarea Temporara a contului .
(1.2) Reclama intentionata a altui server sau joc se sanctioneaza cu Blocarea Permanenta a chatului, respectiv Blocarea permanenta a tuturor conturilor respectivului jucator .
(1.3) Reclama prin orice alta metoda , ca : Numele Magazinelor , Breslelor etc . poate duce de asemenea la Ban Permanent .

Dovada:

Sper ca ne-am inteles si sa nu se mai intample.
Imagine Imagine
Imagine Imagine
Phenom
Registered for: 8 months
Status:

Nu stiu de ce mai faceți reclamații de genul, cand stiti deja ca sunteti vinovati.
Ti-a dat mute ca ai spus numele altui server pe chat, ti-a specificat si el.
T/C
Imagine Imagine
Încuiat