Reclamatie [H]Aysun

Nu întotdeauna staff-ul este sfânt, dacă crezi că un membru staff greșește cu ceva sau abuzează, raportează-l aici fără a-l jigni... vom avea noi grijă de el!
Încuiat
Kr0xXx
Registered for: 8 months
Status:

Nick-ul tău: Krox
Nick-ul celui acuzat: [H]Aysun
Nick-ul celor implicați (acuzaț/ți + "vătămați"): Eu, Sabau, Aysun si ristos.
Detalii despre ce s-a întâmplat: Eram map 1 si acest Sabau a inceput sa ma injure de o ora si ceva fara sa ii zic nimic. Asa mai face el. Si dupa ce l-am calmat si am lasat lucrurile ca sa o termine si el s-a luat la cearta cu Ristos. Eu nu ma mai bagam dupa cum o sa vedeti si in SS-urile de mai jos. Nici sa il jignesc sau sa il provoc ceva. Sabau efectiv injura incontinuare cum voia el si la un momendat i-am spus "esti rupt de foame" dupa am primit mute 60 de minute la fel si Sabau care m-a injurat pe mine si Ristos de toate lucrurile posibile si facea SPAM injurand. Nu vad logica si de ce, asta nu e prima oara cand intervine si da mute-uri din astea aiurea cum se trezeste ea. Efectiv chiar nu facusem nimic si mi-a dat mute 60m doar pentru rupt de foame, dar inainte de asta imi place ca atunci cand urla in el toate injuraturile de nu vedeai chat-ul de el nu era prezenta si cand era prezenta tot nu facea nimic.
Dovezi:
Eu nu vad nimic in print-urile de mai jos din care am gresit asa mult pentru 60m inafara momentului in care as fi zis "esti rupt de foame". Cam asta cuprindea ultimele 30min din chat
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Why niggas bullshit on the grill
I don't fuck around dunny, this move's real
I Keep It Thoro nigga
aysun
Registered for: 7 months
Status:

Buna!
Ai primit mute pentru ca am primit niște screen-uri. Se observa din ele ca provoci, și nu e prima data când ești văzut făcând asta. Din punctul meu de vedere am procedat corect dându-va amândurora mute, sa nu iasă discuții: “ el m-a provocat” “ da dar el m-a înjurat” etc. Sper ca am fost destul de clară.. Seara frumoasa sa ai!
https://media.discordapp.net/attachment ... height=440 https://media.discordapp.net/attachment ... height=440 https://media.discordapp.net/attachment ... height=440
Fişiere ataşate
image2.jpg
image2.jpg (49.98 KiB) Vizualizat de 563 ori
image2.jpg
image2.jpg (49.98 KiB) Vizualizat de 563 ori
Imagine
Kr0xXx
Registered for: 8 months
Status:

Eu provoc? Cum se face ca mereu apari dupa ce prietenii tai provoaca si injura si dupa cand zic eu ceva repede primesc mute pe motivul ca "PROVOC" . Si nu e prima oara cand se observa ca faci treburi de genu' si se vede de la o posta si e de rahat mai ales sa imi zici mie ca provoc cand stim cu toti ca trolleri de la blue mereu cauta scandal si ei provoaca si staff doarme pana in momentul in care cineva le zice ceva atunci repede apare staff si sanctiuni. Sa nu mai zic de acele SS-uri vechi in care cineva din staff le zicea "Continuati sa provocati" ca sa noi sa primim mute. Ce mentalitate meschina si de copil puteti sa aveti daca voi credeti ca nu se vad anumite lucruri.
P.S daca viitoare sa ii zici lui Demois sa iti dea SS-urile de la inceputul conversatiei dupa sa imi zici mie ca eu provoc.

pups
Why niggas bullshit on the grill
I don't fuck around dunny, this move's real
I Keep It Thoro nigga
Phenom
Registered for: 10 months
Status:

Cum am spus si in topic-ul anterior, face-ti reclamații pe forum cand vedeți că cineva va înjură, sau este injurat/spam/abuzuri, nu mai așteptați mereu să venim noi sa dam mute, nu suntem non-stop in map1 sa atenționam/sancționam pe cineva.
S-au trimiteți printurile/dovezile cuiva din staff/pe orice rețele de socializare, si o sa se ia masuri in functie de devozile voastre.
Imagine Imagine
Încuiat