Reclamatie LUX

Un player îți încalcă dreptul de joc liber?!? Te insultă sau abuzează de vreun bug? Raportează-l aici și vom lua măsuri!
Încuiat
marutiganu
Registered for: 6 months
Status:
Rasa: Sura

Nick-ul tău: -[Kayn]-
Nick-ul celui acuzat: Mondialu / ~404~Error.
Detalii despre ce s-a întâmplat: Face spam incontinuu
Dovezi: (sunt undeva la 9-10 screen-uri cu el cand face spam/injura)
Data si ora cand s-au intamplat: 12:10-1:10 / 11-07-2020

Nu e singura data cand copilul acesta frustrat injura si incalca regulamentul, atat pe joc, cat si pe forum.
Multa lume s-a lasat din cauza lui si cred ca ar fi cazul sa scapam definitiv de el.
Consider ca e un copil toxic si merita ban ip.
Kr0xXx
Registered for: 8 months
Status:

Tu cui te adresezi? nu exista staff pe server pe aici doar playerii de la blue cu mici exceptii, cu toate tipurile de frustrari posibile. Degeaba faci reclamatie,poti sa postezi toate SS-urile pe care si degeaba. Uita-te la toate reclamatiile pe care eu le-am facut vreodata daca le faci lor reclamatie primesc pedepse usoare si se trece cu vederea. Si eu primesc mute 2h in baza a unor print-uri fantoma si alese de anonimii care vin in privat si incep sa ma injure si dupa posteaza doar ce am injurat eu :)))))))))). Lux primeste mute 20min pentru spam de 10 minute . Eu primesc 2 ore pentru 2 injuraturi. Asta e efectul atunci cand ai staff care joaca jocul si isi iau bataie zilnic isi revarsa frustrariile. Lux nu are ce sa pateasca. Daca primeste IP Ban schimba ip si aia e. Oricum pe nimeni nu doare capul ca acel copil face spam si injura din notepad avand in vedere ca tovarasii din staff stau umar la umar cu el in cerc. Ti-am zis si pe chat ca totul e pe legea junglei si staff-ul nu ar trebui sa jongleze cand pe cont de player cand pe cont de staff pentru ca asa apar amicismele care se intampla pe server. Deci degeaba ai facut reclamatie cel mai probabil o sa citeasca Phenom reclamatie si iti da T/C spunand ca o sa se rezolve :( pups.
Why niggas bullshit on the grill
I don't fuck around dunny, this move's real
I Keep It Thoro nigga
KingOfPower
Registered for: 10 months
Status:

Pro.
marutiganu
Registered for: 6 months
Status:
Rasa: Sura

Kr0xXx scrie:
Sâm Iul 11, 2020 1:51 am
Tu cui te adresezi? nu exista staff pe server pe aici doar playerii de la blue cu mici exceptii, cu toate tipurile de frustrari posibile. Degeaba faci reclamatie,poti sa postezi toate SS-urile pe care si degeaba. Uita-te la toate reclamatiile pe care eu le-am facut vreodata daca le faci lor reclamatie primesc pedepse usoare si se trece cu vederea. Si eu primesc mute 2h in baza a unor print-uri fantoma si alese de anonimii care vin in privat si incep sa ma injure si dupa posteaza doar ce am injurat eu :)))))))))). Lux primeste mute 20min pentru spam de 10 minute . Eu primesc 2 ore pentru 2 injuraturi. Asta e efectul atunci cand ai staff care joaca jocul si isi iau bataie zilnic isi revarsa frustrariile. Lux nu are ce sa pateasca. Daca primeste IP Ban schimba ip si aia e. Oricum pe nimeni nu doare capul ca acel copil face spam si injura din notepad avand in vedere ca tovarasii din staff stau umar la umar cu el in cerc. Ti-am zis si pe chat ca totul e pe legea junglei si staff-ul nu ar trebui sa jongleze cand pe cont de player cand pe cont de staff pentru ca asa apar amicismele care se intampla pe server. Deci degeaba ai facut reclamatie cel mai probabil o sa citeasca Phenom reclamatie si iti da T/C spunand ca o sa se rezolve :( pups.
Mari cuvinte. Sunt de acord cu tot ce ai zis. A fost o reclamatie in care lux injura in ultimul hal si sub el a postat Phenom cu t/c ... D-aia se lasa si lumea si d-aia nu mai sunt jucatori pe server. Pacat..
Cata
Registered for: 10 months
Status:

Au fost sancționați cu mute .
Imagine Imagine

Respecta-ma si te voi respecta! (*)
☞ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ☜
Încuiat