Reclamatie [iHE#]Dionis

Un player îți încalcă dreptul de joc liber?!? Te insultă sau abuzează de vreun bug? Raportează-l aici și vom lua măsuri!
Încuiat
Federico
Registered for: 10 months
Status:

Nick-ul tău: Chromatica
Nick-ul celui acuzat: [iHe#]Dionis
Detalii despre ce s-a întâmplat: L-am batut in map1blue si nu ii convine. Este prea suparat pentru un joc si recurge la jigniri. Cam multe copilarii de la unii playeri de pe acest server. Probabil urmatoarea data o sa ma ameninte cum a facut si cu alti playeri.
Dovezi:
Data si ora cand s-au intamplat: 19 iunie 2020 ,11:58PM (23:58)
[iHE#]Dionis
Registered for: 8 months
Status:

Iti dai seama ce te-am jignit... nr 1 esti smr tu
Federico
Status:

[iHE#]Dionis scrie:
Sâm Iun 20, 2020 12:09 am
Iti dai seama ce te-am jignit... nr 1 esti smr tu
Imi pare rau ca nu vezi diferenta dintre vorbitul civilizat si jignirile. Fiecare ramane cu educatia primita. Membrii din echipa decid ce este mai bine de facut pentru server in aceasta privinta.
[iHE#]Dionis
Status:

Nu-ti convine, simplu... nu ma bagi in seama! Nu mai cauta atentie ;)
Federico
Status:

[iHE#]Dionis scrie:
Sâm Iun 20, 2020 12:14 am
Nu-ti convine, simplu... nu ma bagi in seama! Nu mai cauta atentie ;)
Sa nu uitam cine incearca sa atraga atentia jignind playerii de pe un joc virtual.
Nici tie daca nu iti convine ca iti fac reclamatie pentru ca ma jignesti, nu baga in seama :)
[iHE#]Dionis
Status:

Sa nu uitam cand colegii tai de breasla faceau misto de tine si te injurau.. catel ai fost catel mori :) Si cand te rugai de noi pentru un PRO in staff ;)
Federico
Status:

Sa nu uitam cine sunt colegii mei de breasla. Doresti sa ii enumar? Daca vrei, pot face si acest lucru.
Sa nu uitam ca nu m-am rugat, ci am spus ca cine considera sa lase un comentariu. 😊 Nu incerca sa te tragi de sireturi pe un joc virtual pentru ca este deja sub limita penibilului. Observ ca aceasta reclamatie s-a transformat in frustrarea ta si a altor playeri cu privire la plecarea mea din regatul galben. Poti sa te opresti acum, eu unul consider ca ai cantat destul fara sens.
[iHE#]Dionis
Status:

Nici nu stiam cine esti m-ai provocat sa ti raspund si am facut o nu te mai trage pe pl acum ca vai doamne ce ti-am zis si legat de regat sincer deaia nu mai pot eu ca nu mai esti la noi, catelu lui Relu ai fost si vei ramane te-am pupat salut :*
Zeyn
Status:

A primit mute 30 de minute! T/C
Imagine Imagine
Imagine Imagine
Încuiat