Reclamatie [~Andro~] zis Lux

Un player îți încalcă dreptul de joc liber?!? Te insultă sau abuzează de vreun bug? Raportează-l aici și vom lua măsuri!
Încuiat
Ishak
Registered for: 9 months
Status:

Nick-ul tău:Frs
Nick-ul celui acuzat:[~Andro~]
Detalii despre ce s-a întâmplat: se crede cineva pe metin ca de obicei , si eu cum m-am lasat aud ca aduce vorbe despre mine pe sv , am intrat sa discut si cam se crede bombardier! dupa a inceput sa ma omoare pe cont de 230 , pentru ca am primit mute de la Demois
Dovezi:

Data si ora cand s-au intamplat:13.06.2020 ,, ora: 18:00
[#1]~LGD~
Registered for: 7 months
Status:

Pro, e un nesimtit, gras infect ce ii.
Imagine
-sunny-
Registered for: 8 months
Status:

Băi nebunule, tu vii cu chef de scandal în map 1 și vrei să nu te omoare nimeni ? Protecția de lv 230 se aplică începătorilor, + de asta tu esti yellow, nu ai ce căuta la blue, un incepător farmează în regatu lui, si daca nu farmeaza in regatu lui, nu sta map 1 la taclale. Te-ai ofticat că te-a bătut pe cont de lv 255 si ai venit repede pe cont de 230 crezând că te lasă în pace sau cum ? Nu mai suferiți atâta, ofticaților, gușteri cu parfum de damă vr să te mint ? Hai fugi la tine in regat și farmezi pletosi ca tine acolo.
pup
Ramseyy
Registered for: 10 months
Status:

1. Esti jucator vechi regula se aplica celor noi
2. Esti in regatu albastru ce cauti acolo? la tn in regat nu ai npc-uri?
3. Nu ai ce cauta in afara cercului la nivelul tau cand ai toate npc-uri in cerc
4. Esti clar acolo sa il provoci sa te injure/bata
5. Daca te-ai lasat mars la cotet si nu mai baga lumea in seama daca vb de tine ca e un joc amarat obosit

Inca ceva pozele se fac la tot chatu ca sa se vada ca nu ai fost provocat
-sunny-
Registered for: 8 months
Status:

Și apropo de aia că ai venit să discuți cu [TGM]Demois de mute, de când tragi la răspundere un membru staff? Zi mersi că nu ți-a dat între 4-8 ore așa cum scrie in regulament, jucător de barbut ce ești, înapoi in cușcă.
(1.1) Jucatorii NU AU DREPTUL sa testeze cunoştiinţele unui membru staff, sau sa-i traga la raspundere! Asta se considera "sfidarea unui membru staff" şi duce la Blocarea Chatului ! [ 4 - 8 ore ] in funcţie de membru staff şi de gravitate. in cel mai rau caz Ban Temporar intre 24h si 3 zile !
pup
xExotique
Status:

În primul rând, reclamaţia ta e absolut nefondată, nu aduci un argument plauzibil! " a vorbit de mine şi am intrat să clarific cu el" Dragul meu, dacă tu îţi doreai atât de mult să clarifici,stăteai frumos în cerc şi vorbeai sau efectiv în PM! Există PM să ştii.

Şi-n al doilea rând, tu ca player VECHI de la yellow, breaslă rivală practic, vii să instigi la violenţă verbală şi la bătaie, doar ca să ia BAN sau MUTE, când tu ar trebui să ştii cel mai bine că sunt pretexte fazele cu lvl 230 în map 1 blue. Suntem pe un metin, unul PVP chiar, să nu uităm. Nu poţi veni să pretinzi că vai doamne te-a bătut şi tu farmai fix lângă picioarele lui. Totuşi ai o vârstă, hai să ne asumăm acţiunile şi să nu o mai dăm în treburi nasoale cu reclamaţii fără rost să ne aflăm în treabă sau că vrei tu să ia ban că eşti ofticat că ţi-a spart nişte set-uri perso sau că nu-l poţi bate şi nu ai ce să-i spui, deoarece nu ai nimic concret, el fiind peste voi cu mult. Veniţi cu argumente, dragii mei şi nu vă mai bateţi cu pumnii în piept că sunteţi maturi, când de fapt plângeţi pe metin2 că staţi pe jos, folosind totuşi "protecţia". Nu te-a salvat de data asta, succes pe următoarea!
[#1]~LGD~
Status:

Lasa frs eu is cu tine, Pro, merita ban andro.. Huaa ce nesimtit cum si-a permis da dea in tine? Marele Frs.. Poate si-o adus aminte ca il colindai pe Lux de craciun si numarai pana la 100 pentru un item site si acm il injuri
Imagine
Phenom
Registered for: 11 months
Status:

Bun, deci ai primit câteva răspunsuri mai sus.
Chiar nu văd de ce ai sta pe un cont de lvl 230 in Map1Blue, cand regatul tau este la Yellow.
Și după cum ai specificat, ai venit sa discutați, nu să vă injurati reciproc, de aceea ai și primit mute.
Odată ce te-ai lasat, nu inteleg de ce ți-ar mai pasa ce spune lumea pe acest joc.
Imagine Imagine
Încuiat