Reclamație la băieții răi

Un player îți încalcă dreptul de joc liber?!? Te insultă sau abuzează de vreun bug? Raportează-l aici și vom lua măsuri!
miki1234
Registered for: 9 months
Status:

Nu mai plângeti aici vă luati bătaie prin map1 apoi veniti v3 să incercati ce? să ia băieti ban si eu să ies din staff? penibil unde e bătaia? pot să ii bat pana maine chiar dacă ei nu dau in mine, e server pvp când tu vii cu cont de 230 lângă ei ca o fetită pentru a face 2 print- uri care nu inseamnă nimic. apropo nu mai setrge mesajele la chat cum ai făcut la primul print :)) stiu că ti am si zis să te dai de lângă ea si cred că de aia ai sters acolo:)) dacă atât vă duce capul asta este.
-sunny-
Registered for: 8 months
Status:

Știu că vă ofticați prințesele mele, vă aștept oricând pe un clasic să dăm set <3, mereu mă refuzați, probabil știți cine e deasupra cui, hmm, nvm . Apropo Miki, stai liniștit că n-ai spus tu nimic, ai toate chat-urile puse acolo, aa da și să-ți pun și primu' chat, doar să vezi doar cât poți să minți, înțelegi ?
Am șters doar ce a spus "#~Raysa#~", nu ai tu treabă <3 .
Ultima oară modificat Mar Mai 19, 2020 5:28 pm de către -sunny-, modificat de 2 ori în total.
pup
-sunny-
Status:

Eu spre deosebire de voi, mereu am spus ce mă deranjează și am fost sincer, voi doar de vrăjeli sunteți în stare și să plângeți pe un joc, degeaba aveți 20 de ani, să fim serioși, ești mai rău ca un copil de 14-15 ani. Vă pup fanii mei, nu mai încercați să vă scoateți mințind, nu aveți dovezi cu nimic, vă pup .
pup
[#1]~LGD~
Registered for: 7 months
Status:

Miki si style, femeia si copilu,style isi da 1v1 cu foamea si miki ii majoreta, ii face galerie lu style, dar tot foamea a castigat
Imagine
[iHE#]Dionis
Status:

Morrr ce au ajuns sa faca =))) PLAYERI INCEPATORI, nu playeri full site care vin pe conturi 230 pentru niste amarate de printuri =))
[#1]~LGD~
Status:

Ayan te cheama manca-ti-as ai venit sa fi mascota ? Miki majoreta , tu mascota si style luptatorul de temut ? arunca cu trandafirul ala dupa noi esti nebun :))))))))))))))))
Imagine
marutiganu
Registered for: 6 months
Status:
Rasa: Sura

[#1]~LGD~ scrie:
Mar Mai 19, 2020 8:06 pm
Miki si style, femeia si copilu,style isi da 1v1 cu foamea si miki ii majoreta, ii face galerie lu style, dar tot foamea a castigat
Cum ziceam si in reclamatie... Un comportament de tot rasul si mai ales fata de un membru din staff. Meriti ban copile!
[#1]~LGD~
Status:

ayaye
Imagine
LegendaXXL
Fondator
Fondator
Registered for: 11 months
Status: Never Give Up!
INTERESE: Nr1 Bro!
Ocupatie: FightForEmpire2
Rasa: Sura

Daca esti un player incepator... nu in v3 se farmeaza.. nu e vina lor ca tu te bagi in bataile lor in V3, daca era intr-o mapa farm da.. sau la vreun boss, ceva.. sau chiar in map1 cand cumperi linistit din magazine, dar in v3 nu exista nici macar un NPC folositor ce nu este in map1 cerc, si nici macar vreun boss... deci ai facut asta intentionat..
  • Respectă și vei fii respectat!
Încuiat