Reclamație la băieții răi

Un player îți încalcă dreptul de joc liber?!? Te insultă sau abuzează de vreun bug? Raportează-l aici și vom lua măsuri!
-sunny-
Registered for: 8 months
Status:

Nick-ul tău: sunny
Nick-ul celui acuzat: -#Ionut, [#iHE#]Dionis, [#Zx#]~Miki~, -#Bryan.
Detalii despre ce s-a întâmplat: Păi am venit să stau în v3 pe cont de level 230, iar cei 4 indivizi, au început să mă țină pe jos continuu . Aceștia fiind avertizați de [TGM]Lupisor, au continuat să mă omoare .
(1.1) Jucatorii peste nivel 250 nu au voie să omoare jucatorii cu nivelul sub 235, acestia sunt considerati jucatori incepatori si beneficiaza de protectie anti-pvp!

Țin să menționez că Miki face parte din echipa STAFF a serverului, el cunoscând temeinic regulamentul și totuși l-a încălcat .

Dovezi:

Data si ora cand s-au intamplat: luni, 18 mai, 01:00-01:10

Se poate vedea și-n aceste ss-uri că trupa de șoc nu s-a oprit și au continuat, deșii lupișor i-a avertizat.
Multă lume s-a bucurat când am căzut arestat.
Ultima oară modificat Mar Mai 19, 2020 2:11 am de către -sunny-, modificat 1 dată în total.
pup
[#1]~LGD~
Registered for: 7 months
Status:

Pro
Imagine
style00000
Status:

Ca fapt divers pentru tine, dacă vii in mijlocul bătăi fara itm cum vrei sa nu mori ?
Ramseyy
Registered for: 10 months
Status:

style00000 scrie:
Mar Mai 19, 2020 5:51 am
Ca fapt divers pentru tine, dacă vii in mijlocul bătăi fara itm cum vrei sa nu mori ?
Boss nu prea comentez la prostiile voastre dar care bataie? sunt 3 persoane de la blue acolo si se vede clar in pozele facute ca nu e nicio bataie si ca incercati sa il tineti sa nu se mai ridice de jos cu hiturie/skilurile
In poze se vede cum jumate din voi sunteti afk s-au dansati si imi spui ca e bataie ? :)))))))

Oricum se stie ca o sa primiti warn s-au nimic nu inteleg dc va obositi sa va mai "aparati"
Ultima oară modificat Mar Mai 19, 2020 12:45 pm de către Ramseyy, modificat 1 dată în total.
style00000
Status:

Ne băteam cu Raysa si Bella se vad in poze, e imposibil să nu se duca vreun skil in el
miki1234
Registered for: 9 months
Status:

Dragule, când vii cu cont de 230 in v3 si noi ne batem cu bella, raysa si xqz si tu te bagi intre noi normal că mori din gresseala fără itm pe tine :)) penibil ce ai făcut stii? nu ai voite să abuzezi de protectie, nu ai voie să vii să te bagi in bătăi cum ai venit tu la noi in v3 si acum hop repede reclamatie fără rost asa :))
1.1) Jucatorii peste nivel 250 nu au voie să omoare jucatorii cu nivelul sub 235, acestia sunt considerati jucatori incepatori si beneficiaza de protectie anti-pvp! Adevărat omule dar tu după ce iti iei bătaie si veniti 3 de 255 si tu ca o fetită printre ei cu 230 să morti să faci niste print uri in v3 nu a abuzat nimeni!! Respect.
Si da fac parte din echipa STAFF si cunosc reglulile si nu am incălcat nimic cum am spus si mai sus ai incălcat tu cu 230 când te ai băgat intre noi dacă voiai să faci reclamatie care să arăte că, chiar a abuzat cineva de protectie trebuia să faci un mic video in care se vede cum vine cineva la tine eu te am omorât doar odată din greseală cum au făcut o si ceilalti deoarece tu stăteai cu 230 fără itm intre ei !
-sunny-
Status:

Scumpule, xQz stă intre voi si vorbeste, fără armă pe el, Raysa tot la fel, fără armă pe ea, nu inteleg unde era bataia???? Style00000000 si Michi, dacă va uitati atent la poze, se vede clar ca sunt dat intr o parte, nicidecum in mijlocu' "bătăii".

Țin să menționez, ca dacă erau skill-urile date din greșeală cum spuneti voi, nu aveam 6 pagini print-uri ca m-ati omorat ( cu toate ca este imposibil pentru ca eram dat intr o parte).
Nu fi absurd și nu încerca să te scoti, o data ce un GM va avertizează sa nu mai dați in playerii de 230, indiferent in ce mapa se află, iar voi continuati e lipsa de respect, iar Miki, din partea ta e și lipsă de profesionalism.
pup
style00000
Status:

Cunosti skilurile de la ninja ? Ar trebuie sa stii cand dau ploaia de săgeți dacă ești în fața mea te lovesc, mare jucător de ninja ce esti
-sunny-
Status:

stai jos, style... ești cel mai slab ninja de pe srv și vii sa ma înveți skillurile... sa nu uitam ca ploaia de săgeți totusi are ținta. In partea unde eram eu nu era niciun aliat de al meu, doar eu. Raysa era in partea opusa, nu aveai cum sa ma nimerești, ca doar săgețile nu se plimba tot v 3 ul, ninja ce ești ! Nu mai încercați sa va scoateți, fiți asumați !

haideți sa nu mai comentam aiurea și sa facem off topic la reclamație, am demonstrat ce am avut de demonstrat, voi nu aveți niciun fel de dovezi doar lucruri spuse la întâmplare, deci prin urmare sa asteptam decizia own erului!
pup
style00000
Status:

Uită-te te rog frumos că in fiecare screen ai pe cineva în faţa ta sau pe lângă tine, nu te mai plânge, mereu am fost peste tine
Încuiat