Cerere H - ~Bella~

Dorești să faci parte dintr-o echipă devotată și bine pregătită? Depune CV-ul tău aici!
Încuiat
BellaT
Registered for: 1 year 1 month
Status:

Nume Real: Maria
Nume joc: ~Bella~
Minute jucate: 116 499
Localitatea: Craiova
Vârsta: 23
Ai mai facut parte din echipa altor servere? : Nu
De cat timp joci Metin2? : de 7 ani
Spune-ne câteva cuvinte despre tine: Sunt studenta la medicina in anul 2, imi place sa fac sport, sa merg la sala, sunt o persoana foarte sociabila, calma si imi petrec destul de mult timp si in mediul online.
Ce te recomandă?: Sunt sociabila, prietenoasa, ma integrez rapid intr-un colectiv si stiu sa comunic cu oameni de toate varstele.
Cat timp poti petrece zilnic pe server?: intre 4-8 ore, uneori 12 ore cu corona virusul asta. In ultimele luni am petrecut foarte mult timp si se poate vedea dupa numarul de minute.
Cu ce crezi că poți ajuta serverul nostru?: Ajut serverul inca de cand m-am apucat, raspund la intrebari atunci cand mi se cere ajutorul, ofer playerilor upp-uri, fumuri, flori, etc ( in limita stocului disponibil) si le ofer sfaturi despre cum se pot face modelele dragon, ma implic destul de mult si o fac cu placere. As putea ajuta serverul facand in continuare cu lucrurile astea pe care oricum o sa le fac chiar daca nu o sa obtin gradul de H, as putea face evente, as putea veni cu idei noi de evente si as incerca sa mentin un limbaj adecvat asa cum este cerut pe server pentru ca stiu sa comunic cu persoane de toate varstele.
De ce dorești să faci parte din echipa noastră?: Pentru ca echipa este formata din persoane foarte faine cu care as putea colabora frumos si pe care le cunosc deja de mult timp si le-as putea oferi un mare suport pentru ca, cum am spus, petrec mult timp pe acest server si nu in ultimul rand cred ca este nevoie si de o fata in echipa.
kokoroko
Registered for: 4 months
Status:
Rasa: Sura

PRO
Zeyn
Registered for: 1 year 4 months
Status: I'm fine
INTERESE: Nope
Ocupatie: Administrare server.

Ești foarte activa și calma din ce am văzut, de la mine ai un Pro💯💯
Imagine
Azzael
Registered for: 3 months
Status:
Rasa: Sura

pro o fata super de treaba care vorbește frumos cu toți playeri și îi place să ajute!
[#1]~LGD~
Registered for: 1 year 1 month
Status: Multi viseaza sa-mi ia tronul.
INTERESE: Am depasit toate limitele.
Ocupatie: Bodyguard-ul lui Dumnezeu.

Contra , esti prea serioasa
Imagine
~robinio.
Registered for: 3 months
Status:
INTERESE: Hai ca da

PRO.