Cereri H- Giulia

Dorești să faci parte dintr-o echipă devotată și bine pregătită? Depune CV-ul tău aici!
Încuiat
giulia_popeescu
Registered for: 3 months
Status:
Rasa: Shaman

Nume Real:Giulia Stefania
Nume joc: Giulia
Minute jucate:
Localitatea: Craiova
Vârsta: 17
Ai mai facut parte din echipa altor servere? : Da
De cat timp joci Metin2? : .De destul timp incat sa ma descurc cu tot ce tine de metin :geek:
Spune-ne câteva cuvinte despre tine:Sunt o fata ok, zic eu, poate exagerez uneori, dar cine i perfect? :? Sunt certareata, dar stiu si sa ma abtin foarte bine, cand e vorba de seriozitate, pot sa fiu si serioasa.
Ce te recomandă?:Sunt un simplu player, joc acest metin de mult timp si cu bune, cu rele, am ramas pe el, am vazut ca sunt multi baieti in staff si nu cred ca ar strica prezenta unei fete.
Cat timp poti petrece zilnic pe server?: minim 4 ore, maxim 8-9
Cu ce crezi că poți ajuta serverul nostru? : Sunt o fire foarte sociabila si din cate am observat, playerii noi nu dau mesaj la staff ci altor playeri din map1 deci eu m-as ocupa mai mult de acest aspect.
De ce dorești să faci parte din echipa noastră?: Pentru ca, cum am zis si mai sus, cu bune cu rele am ramas alaturi de voi si nu cred ca ar strica sa incerc ceva nou :D CATA MI PARE RAU CA NE AM CERTAT
giulia_popeescu
Status:
Rasa: Shaman

giulia_popeescu scrie:
Mar Ian 26, 2021 10:17 pm
Nume Real:Giulia Stefania
Nume joc: Giulia
Minute jucate: 44 zile/7 ore
Localitatea: Craiova
Vârsta: 17
Ai mai facut parte din echipa altor servere? : Da
De cat timp joci Metin2? : .De destul timp incat sa ma descurc cu tot ce tine de metin :geek:
Spune-ne câteva cuvinte despre tine:Sunt o fata ok, zic eu, poate exagerez uneori, dar cine i perfect? :? Sunt certareata, dar stiu si sa ma abtin foarte bine, cand e vorba de seriozitate, pot sa fiu si serioasa.
Ce te recomandă?:Sunt un simplu player, joc acest metin de mult timp si cu bune, cu rele, am ramas pe el, am vazut ca sunt multi baieti in staff si nu cred ca ar strica prezenta unei fete.
Cat timp poti petrece zilnic pe server?: minim 4 ore, maxim 8-9
Cu ce crezi că poți ajuta serverul nostru? : Sunt o fire foarte sociabila si din cate am observat, playerii noi nu dau mesaj la staff ci altor playeri din map1 deci eu m-as ocupa mai mult de acest aspect.
De ce dorești să faci parte din echipa noastră?: Pentru ca, cum am zis si mai sus, cu bune cu rele am ramas alaturi de voi si nu cred ca ar strica sa incerc ceva nou :D CATA MI PARE RAU CA NE AM CERTAT
Azzael
Status:
Rasa: Sura

pro cred ca merita sa fie H e o fata super de treaba si nu ar strica sa avem si o fata in staff!
YaziLegenda
Status: REGELE
INTERESE: Femei si bautura
Rasa: Ninja

Pro
Super de treaba si draguta. Mi a trebuit foarte putin timp sa realizez ca este o persoana in care poti avea incredere
Yazi dulce te seduce
Cadillac
Registered for: 4 months
Status: M6
INTERESE: samance
Rasa: Sura

pro pana acum, revin mai pe seara cu update :oops:
Screenshot_20210126-222034_Discord.jpg
Screenshot_20210126-222034_Discord.jpg (72.82 KiB) Vizualizat de 580 ori
benivarupe
Status:
Rasa: Ninja

merita helper ma ajutat lanceput de inceput cand mam apucat, merita pro
Zeyn
Registered for: 1 year 4 months
Status: I'm fine
INTERESE: Nope
Ocupatie: Administrare server.

Având în vedere vechimea, cunoști server-ul destul de bine, sper sa tratezi cu seriozitate această oportunitate, de la mine ai un Pro.💯
Imagine
aspirina
Registered for: 4 months
Status: da
INTERESE: da

pro
[#1]~LGD~
Registered for: 1 year 1 month
Status: Multi viseaza sa-mi ia tronul.
INTERESE: Am depasit toate limitele.
Ocupatie: Bodyguard-ul lui Dumnezeu.

Contra ca te-ai dus la red